ژی طب

طب سوزنی ، طب سنتی ، ماساژ
سبد خرید خالي مي باشد

روز کاری در فروشگاه ژی طب شامل ۶ روز کاری در روزهای هفته می باشد به غیر از روز های ثبت شده در تقویم عمومی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز تعطیل می گردد ،پس از ثبت سفارش در سایت و بعد از هماهنگی با مشتری توسط مامورین ارسال  کالا برای مشتری ارسال می گردد و در صورت ثبت سفارش در روزهای تعطیل پی از اتمام روز تعطیل در اولین روز غیرتعطیل روال ارسال انچام می شود و در صورت ثبت سفارش از شهرستان کالا در کوتاه ترین زمان تحویل باربری ، پست ، تیپاکس و یا هر روش ارسال دیگر که توسط مشتری تعیین می گردد می شود .

مشتریان گرامی

سفارش های بالای 300/000 تومان به صورت رایگان ارسال می گردد و هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال اکسپرس رایگان” اتوماتیک انتخاب خواهد شد، همچنین برای خرید های زیر 300/000 تومان هزینه ارسال با مشتری بوده و گزینه “ارسال اکسپرس” اتوماتیک انتخاب میشود و هزینه ارسال کالا از مشتری توسط سرویس ارسال مربوطه در مقصد دریافت خواهد شد.

ارسال کالا ها به طور کل با سرویس شخصی فروشگاه – پست – تیپاکس – باربری – انجام می شود همچنین بستگی به مقصد ارسال و پیشنهاد مشتری می تواند متغیر باشد.

ارسال کالا داخل تهران:

ارسال کالایی که دارای حجم زیاد نبوده از طریق سرویس های شخصی شرکت – پست – تیپاکس و تا حداکثر ۴۸ ساعت انجام می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل  – صندلی ماساژور – … که بسته بندی آن حجیم بوده حداکثر تا ۷۲ ساعت زمان برده و با سرویس شخصی فروشگاه ارسال می گردد.

ارسال کالا خارج از تهران:

ارسال کالا هایی که دارای بسته بندی کوچک بوده با پست – تیپاکس –  و یا سرویس پیشنهادی مشتری حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از سفارش انجام و تحویل دفاتر ارسال کالا می شود.

ارسال کالا هایی از قبیل صندلی ماساژور –  … که بسته بندی آن حجیم بوده با سرویس شخصی فروشگاه و یا باربری انجام می شود و حداکثر تا ۵ روز زمان برده تا با سرویس های ذکر شده به مقصد نهایی برسد.

  • هزینه ارسال سفارشاتی که با باربری برای شهر های خارج از تهران انجام میشود تا باربری مقصد رایگان است.

نکات:

  • دستگاه هایی که شامل نصب می باشند  مانند صندلی ماساژبه صورت رایگان در تهران و شهرستان برای مشتری نصب و تحویل می گردد.
  • مشتریانی که سفارش خود را به صورت اینترنتی روی سایت ثبت میکنند به صورت اتوماتیک یک فاکتور به ایمیل ثبت شده در سفارش دریافت میکنند همچنین در پنل حساب کاربری خود نیز میتوانند فایل پی دی اف فاکتور را ذخیره کنند، اگر مایل به دریافت فاکتور در واتساپ و یا به صورت کاغذی هستید میتوانید هنگام سفارش یا تلفنی اعلام نمایید.

برای اطلاع بیشتر از شرایط ارسال کالای مورد نظرتان می توانید با شماره تماس فروشگاه  09916366356 تماس گرفته و با مشاوران صحبت نمایید.